همیاری و همکاری

انجمن علمی کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی برای ادامه فعالیت خود به همکاری و حمایت اعضا و جامعه کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی نیاز دارد. شما هم می توانید به عنوان یکی از حامیان انجمن از راه های زیر مساعدت فرمائید:

عضویت در انجمن: قدرت و اعتبار هر انجمن به کمیت و کیفیت اعضای آن بستگی دارد. لذا عضویت پیشکسوتان، اساتید، دانشجویان و حرفه مندان کتابداری و اطلاع رسانی در انجمن علمی کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی بهترین نوع حمایت از این انجمن به شمار می رود.

حمایت مالی: کمک های مالی از طریق واریز به حساب انجمن نزد بانک صادرات ایران به نام دکتر حسین بیدختی و دکتر مسعود محمدی و ارسال تصویر تراکنش پرداخت از طریق پست الکترونیک info@imlisa.ir امکان پذیر است. کمک های مالی می تواند برای هزینه های جاری انجمن مانند هزینه های اشتراک سامانه های وب کنفرانس، نگهداری و طراحی وب سایت، تهیه جوایز و هدایا، اطلاع رسانی، تبلیغات، برگزاری همایش ها، کارگاه ها و نشست های علمی، عضویت دانشجویان، انتشار کتب و خبرنامه، پذیرایی جلسات و … مورد استفاده قرار گیرد.

شماره حساب: ۰۲۱۷۵۸۳۲۴۹۰۰۲

شماره کارت: ۰۵۱۲ ۸۰۱۳ ۶۹۱۹ ۶۰۳۷

شماره شبا: IR560190000000217583249002

همکاری در فعالیت های اجرایی: حامیان انجمن در صورت تمایل می توانند با همکاری در کمیته های تخصصی و فعالیت های اجرایی مانند تدریس در کارگاه های آموزشی، طراحی وب سایت، تولید محتوا، طراحی های گرافیکی، پیگیری امور اداری و … از این انجمن حمایت نمایند.

 هدایا و وقف: انجمن علمی کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی آمادگی دارد هدایای نقدی و غیر نقدی را در قالب هبه یا وقف در راه توسعه رشته و حرفه کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی کشور دریافت و در حوزه هایی که واقفان مشخص کرده اند هزینه نماید.

لطفا برای اعلام حمایت از انجمن به هر میزان و نوعی که تمایل دارید از طریق رایانامه info@imlisa.ir با ما در ارتباط باشید.