وبینار مفهوم و مولفه‌های کد اخلاق پزشکی: درآمدی بر تدوین کد اخلاق حرفه‌ای در کتابداری و اطلاع‌رسانی پزشکی برگزار می شود.

هفتمین وبینار انجمن علمی کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی ایران با عنوان «مفهوم و مولفه‌های کد اخلاق پزشکی: درآمدی بر تدوین کد اخلاق حرفه‌ای در کتابداری و اطلاع‌رسانی پزشکی» چهارشنبه 29 شهریورماه ۱۴۰۲ از ساعت 20 الی 22 به صورت غیر حضوری برگزار خواهد شد. دبیر این نشست علمی دکتر علی حسین قاسمی دانشیار گروه آموزشی کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز و سخنران دکتر صفر بیگ‌زاده آروق حقوقدان و عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران، پژوهشکده جامعه و اطلاعات می باشند.

از کلیه علاقه مندان به موضوع اخلاق حرفه ای بویژه اساتید، دانشجویان، کتابداران و کارکنان کتابخانه‌های علوم پزشکی و کتابخانه های بیمارستانی، از سراسر کشور دعوت می شود در این وبینار رایگان، ثبت نام و شرکت نمایند. برای افرادی که ثبت نام کرده و به میزان کافی حضور داشته باشند، از سوی انجمن گواهی صادر خواهد شد.

 

با عرض پوزش،
با توجه به مشکلی که برای حضور سخنران محترم پیش آمده، برگزاری وبینار در تاریخ اعلام شده امکانپذیر نیست و در تاریخ دیگری برنامه ریزی، اطلاع رسانی و برگزار خواهد شد.

نحوه شرکت در وبینار

لینک سامانه اسکای روم 24 ساعت قبل از وبینار در همین خبر اطلاع رسانی خواهد شد.

لطفا اندکی قبل از شروع وبینار با انتخاب گزینه میهمان وارد سامانه اسکای روم شوید و نام و نام خانوادگی خود را به فارسی  به همراه کد ملی مانند الگوی مقابل درج نمایید. ( علی احمدی – 0052367852 ).

چنانچه از قبل نام شما در سامانه اسکای روم ذخیره شده باشد روی نام خودتان در لیست کاربران کلیک کرده و نسبت به ویرایش آن مطابق الگو اقدام کنید. (چنانچه از گوشی تلفن همراه استفاده می کنید از قسمت ویرایش مشخصات کاربری می توانید به اصلاح نام اقدام فرمائید.)

گواهی شرکت در وبینار صرفا برای افرادی صادر خواهد شد که ثبت نام کرده باشند و با مشخصات صحیح به اندازه کافی در وبینار حضور داشته باشند. نحوه دریافت گواهی حضور در وبینار تا دو هفته بعد از برگزاری به اطلاع شرکت کنندگان خواهد رسید.

اخلاق حرفه ای کتابداری پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید