وبینار اصول و شیوه های تبیین دیپلماسی علمی با روش های تحلیل علم برگزار می شود

نهمین وبینار انجمن علمی کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی ایران با عنوان «اصول و شیوه های تبیین دیپلماسی علمی با روش های تحلیل علم» سه شنبه 14 آذر ماه ۱۴۰۲ از ساعت 16 الی 18 به صورت غیر حضوری برگزار خواهد شد. دبیر این نشست علمی دکتر حسین بیدختی استادیار کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند و سخنران دکتر مسعود محمدی استادیار کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی گلستان می باشند.

در جهان متغیر امروز، تبیین چشم اندازهای تحقیقاتی و اولویت های پژوهشی، از مهمترین رسالت سیاستگزاران و برنامه ریزان نظام های دانشگاهی و تحقیقاتی است. این امر، ضرورت تبیین دیپلماسی های پژوهشی را جهت بهره مندی از فرصت ها و هزینه کرد دانشی و توسعه ای را ضروری می سازد. در این راستا، متخصصان اطلاعات پژوهشی (کتابداران و اطلاع رسانان)، نقش عمده ای را در تبیین این چشم اندازها ایفا می کنند. روش های تحلیل علم و ترسیم نقاط استراتژیک در حوزه های مختلف علمی، در حوزه های جغرافیایی خاص مبتنی بر نیازهای بومی و در سطوح مختلف بین المللی، ملی و منطقه ای به عنوان مهارت هایی اساسی برای این حرفه مندان مطرح است. در این کارگاه، مهمترین مبانی نظری و شیوه های فنی نقش آفرینی در عرصه تبیین دیپلماسی پژوهشی مورد بحث قرار می گیرد.

از کلیه علاقه مندان به موضوع دیپلماسی علم بویژه اساتید، دانشجویان، کتابداران و کارکنان کتابخانه‌های علوم پزشکی، از سراسر کشور دعوت می شود در این وبینار رایگان، ثبت نام و شرکت نمایند. برای افرادی که ثبت نام کرده و به میزان کافی حضور داشته باشند، از سوی انجمن گواهی صادر خواهد شد.

نحوه شرکت در وبینار

لینک سامانه اسکای روم 24 ساعت قبل از وبینار در همین خبر اطلاع رسانی خواهد شد.

لطفا اندکی قبل از شروع وبینار با انتخاب گزینه میهمان وارد سامانه اسکای روم شوید و نام و نام خانوادگی خود را به فارسی  به همراه کد ملی مانند الگوی مقابل درج نمایید. ( علی احمدی – 0052367852 ).

چنانچه از قبل نام شما در سامانه اسکای روم ذخیره شده باشد روی نام خودتان در لیست کاربران کلیک کرده و نسبت به ویرایش آن مطابق الگو اقدام کنید. (چنانچه از گوشی تلفن همراه استفاده می کنید از قسمت ویرایش مشخصات کاربری می توانید به اصلاح نام اقدام فرمائید.)

گواهی شرکت در وبینار صرفا برای افرادی صادر خواهد شد که ثبت نام کرده باشند و با مشخصات صحیح به اندازه کافی در وبینار حضور داشته باشند. نحوه دریافت گواهی حضور در وبینار تا دو هفته بعد از برگزاری به اطلاع شرکت کنندگان خواهد رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید