وبینار چیستی و چرایی همگرایی در علوم پزشکی با همکاری دانشگاه علوم پزشکی کرمان برگزار می شود

دهمین وبینار انجمن علمی کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی ایران با عنوان «چیستی و چرایی همگرایی در علوم پزشکی» با همت گروه کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان سه شنبه 28 آذر ماه ۱۴۰۲ از ساعت 10 الی 12 به صورت غیر حضوری برگزار خواهد شد. دبیر این نشست علمی دکتر مریم اخوتی دانشیار کتابداری و اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی کرمان و سخنران دکتر رضا دهنویه استاد مدیریت خدمات بهداشتی درمانی دانشگاه علوم پزشکی کرمان خواهند بود.

از کلیه علاقه مندان به موضوع همگرایی در علوم پزشکی بویژه اساتید، دانشجویان، کتابداران و کارکنان کتابخانه‌های علوم پزشکی، از سراسر کشور دعوت می شود در این وبینار رایگان، ثبت نام و شرکت نمایند. برای افرادی که ثبت نام کرده و به میزان کافی حضور داشته باشند، از سوی انجمن گواهی صادر خواهد شد.

نحوه شرکت در وبینار

لینک سامانه اسکای روم 24 ساعت قبل از وبینار در همین خبر اطلاع رسانی خواهد شد.

لطفا اندکی قبل از شروع وبینار با انتخاب گزینه میهمان وارد سامانه اسکای روم شوید و نام و نام خانوادگی خود را به فارسی  به همراه کد ملی مانند الگوی مقابل درج نمایید. ( علی احمدی – 0052367852 ).

چنانچه از قبل نام شما در سامانه اسکای روم ذخیره شده باشد روی نام خودتان در لیست کاربران کلیک کرده و نسبت به ویرایش آن مطابق الگو اقدام کنید. (چنانچه از گوشی تلفن همراه استفاده می کنید از قسمت ویرایش مشخصات کاربری می توانید به اصلاح نام اقدام فرمائید.)

گواهی شرکت در وبینار صرفا برای افرادی صادر خواهد شد که ثبت نام کرده باشند و با مشخصات صحیح به اندازه کافی در وبینار حضور داشته باشند. نحوه دریافت گواهی حضور در وبینار تا دو هفته بعد از برگزاری به اطلاع شرکت کنندگان خواهد رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید