شانزدهمین وبینار انجمن با موضوع عنوان فرمول‌بندی سؤال پژوهش در مطالعات مروری توسط کمیته آموزش برگزار می گردد

شانزدهمین وبینار انجمن علمی کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی ایران و سومین کارگاه از بسته کارگاه های مرور نظام مند با عنوان “فرمول‌بندی سؤال پژوهش در مطالعات مروری” چهارشنبه 23 خرداد ماه 1403 از ساعت 12 الی 14 توسط دکتر محمدرضا هاشمیان (استادیار دانشگاه علوم پزشکی جندی­ شاپور اهواز) و دبیری دکتر رویا مرادی (دبیر کمیته آموزش انجمن علمی کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی ایران) با هدف توانمندسازی کتابداران، اساتید، دانشجویان و دانش ­آموختگان کتابداری و اطلاع­ رسانی پزشکی و نیز پژوهشگران حوزه علوم پزشکی به صورت غیر حضوری برگزار می­ گردد.

 

در این کارگاه ضمن بررسی سرفصل های زیر، کار عملی “فرمول بندی سؤال” صورت می گیرد:

  • آشنایی با انواع سؤالات در مطالعات
  • فرمول‌بندی سؤال
  • کار علمی

از کلیه علاقه مندان به این حوزه، بویژه اساتید، دانشجویان، کتابداران و کارکنان کتابخانه‌های علوم پزشکی و کتابخانه های بیمارستانی و پژوهشگران علوم پزشکی از سراسر کشور دعوت می شود در این وبینار ثبت نام و شرکت نمایند. لازم به ذکر است هزینه ی ثبت نام در این دوره آموزشی غیرحضوری 100 هزار تومان است که می بایست به حساب انجمن به شرح زیر واریز و تصویر تراکنش واریزی در فرم ثبت نام بارگذاری و ارسال شود.

شماره حساب: ۰۲۱۷۵۸۳۲۴۹۰۰۲

شماره کارت: ۰۵۱۲ ۸۰۱۳ ۶۹۱۹ ۶۰۳۷

شماره شبا: IR560190000000217583249002

نحوه شرکت در وبینار

لینک شرکت در وبینار از طریق پیامک پیش از شروع وبینار برای ثبت نام کنندگان ارسال خواهد شد. در صورت عدم ارسال لینک می توانید از طریق تلفن یا پیام رسان های شماره 09156043957 پیگیری فرمایید.

گواهی صرفا برای افرادی صادر خواهد شد که ثبت نام کرده باشند و با مشخصات صحیح به اندازه کافی در وبینار حضور داشته باشند. نحوه دریافت گواهی حضور در وبینار تا دو هفته بعد از برگزاری به اطلاع شرکت کنندگان خواهد رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید