فراخوان عضویت در انجمن علمی کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی ایران

دوره جدید انجمن علمی کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی ایران پس از یک وقفه طولانی، مجدد از تیرماه 1401 مجوز فعالیت خود را از کمیسیون انجمن های گروه پزشکی دریافت کرد. پس از آغاز رسمی فعالیت انجمن برخی زیرساخت های لازم مانند وب سایت انجمن راه اندازی گردید و کمیته های تخصصی انجمن نیز فعالیتهای خود را به زودی آغاز خواهند کرد. از آنجایی که برگزاری مجمع عمومی و تصویب اساسنامه برای ثبت رسمی انجمن ضروری است، فرم الکترونیکی عضویت در وب سایت انجمن راه اندازی شد. حدود 250 نفر از جامعه کتابداری پزشکی در فراخوان اولیه برای احیای انجمن و شرکت در انتخابات هیئت مدیره در پایان سال 1400 و اوایل سال 1401 مشارکت کرده بودند، براساس مصوبات هیئت مدیره انجمن به منظور وحدت رویه در جمع آوری اطلاعات اعضا، مقرر شد همه افرادی که قبلا مدارک ارسال کرده اند و افراد جدیدی که تمایل به عضویت در انجمن دارند، فرم عضویت انجمن را تکمیل و حق عضویت پرداخت نمایند.

فرم الکترونیکی درخواست عضویت در انجمن

فهرست اعضای انجمن کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی

همسو با مصوبه هیات مدیره انجمن علمی کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی ایران، شرایط و مراحل عضویت در انجمن به شرح ذیل اعلام می گردد:
1- افراد می توانند براساس وضعیت خود، به یکی از حالت های عضو پیوسته، عضو وابسته یا عضو افتخاری به عضویت این انجمن در بیایند.
2- هزینه عضویت در انجمن براساس آخرین مصوبه بین 50 تا 150 هزار تومان خواهد بود که افراد بایستی از طریق شماره کارت حساب مشترک رئیس و خزانه دار انجمن، مبلغ حق عضویت سالیانه خود را واریز نموده و تصویر و مشخصات قبض پرداخت کارت به کارت را حین ثبت نام در محل مورد نظر بارگذاری نمایند.
3- متقاضیان عضویت در انجمن ابتدا مشخصات این فرم را تکمیل نموده تا فرایند عضویت شروع شود. حداکثر بعد از یک ماه، مدارک و مشخصات شما در هیئت مدیره مورد بررسی قرار میگیرد و  عضویت شما از طریق ایمیل به تایید رسیده و کارت عضویت الکترونیک به پیوست تقدیم خواهد شد.
4- بزودی اعضای هیئت مدیره، خدمات و راه های استفاده از فرصت عضویت در انجمن را به اطلاع افراد می رسانند و اعضای تایید شده می توانند از این فرصت استفاده نمایند.
5- افراد بعد از تایید عضویت خود می توانند درخواست خود از انجمن از جمله گواهی عضویت و … را ثبت نمایند. درخواست ها از طریق ایمیل پاسخ داده خواهند شد.
7- افراد می توانند حق عضویت سالیانه، دوساله و یا سه ساله خود را نیز بصورت یکجا پرداخت کنند.
8- افرادی که تمایل دارند به انجمن برای انجام امور خود بیشتر از حق عضویت سالیانه کمک مالی نمایند نیز می توانند در زمان تکمیل فرم در قسمت  انتهایی فرم مبلغ کمک خود را مشخص نموده و همراه با پرداخت حق عضویت سالیانه نسبت به پرداخت آن اقدام نمایند.
9- هرگونه سوال و مشکل را از طریق شماره 05632381768 پیگیری فرمایید.

4 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • فرم عضویت کادر برای نوشتن فیلد کد ملی نداره بعد آخرش ارور میده

  پاسخ
 • میرزا نوروزی
  7 دی 1401 17:26

  سلام لطفا عضویت در انجمن رایگان کنید ممنون

  پاسخ
  • حسین بیدختی
   11 دی 1401 14:15

   با سلام و احترام
   متاسفانه انجمن هیچگونه پشتیبان مالی ندارد و برای امور اجرایی نیازمند منابع مالی است که معمولا از حق عضویت و هدایا و … می بایست تامین شود.

   پاسخ
 • صدیقه طرفی پور
  5 دی 1401 10:01

  با سلام و احترام
  هدف اصلی از عضویت در این انجمن آپدیت کردن اطلاعات و آشنایی با اعضا گروه و ارایه پیشنهادات می باشد .
  با تشکر فراوان

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید